Наукова бібліотека України


Loading
ЖИТИ І ВІРИТИ
Краєзнавство - Єзупіль - Івано-Франківська область

Сьогоднішнє покоління людей з хвилюванням і новими надіями підійшло до двох епохальних меж - з XXI сторіччям почалося третє тисячоліття. Що чекає людство за цим великим порогом? З яким інтелектуальним, моральним, духовним вантажем ми його переступили? Чи спромоглися зробити цей крок в такий спосіб, щоб не тягнути за собою в майбутнє вад нашого часу, нездорових, хибних тенденцій, прикрих результатів тієї людської діяльності, якій бракувало тверезості, розважливості, етичної відповідальності перед прийдешніми поколіннями? Чи подолає світ старі непорозуміння, традиційні незгоди, споживацьке ставлення до довкілля, глибоку прірву між багатством і бідністю, хронічну схильність до уярмлення одного народу іншим, до збройних конфліктів і воєн, які так допекли людям і народам протягом XX століття?

Одначе з християнського погляду кожна земля - свята, куди ступить людина з доброю душею, зі світлими надіями і праведними ділами. Свята наша Україна, за яку пролилося так багато крові її синів і дочок. І 10 років - це поважний шмат часу на шкалі людського життя. За 10 років дитина стає дорослою людиною. В житті людському цей простір часу також приносить чималі переміни, як зникнення одних держав, а появу інших, виникнення нових явищ в ідеології, в економіці, в наукових досягненнях і т.д.

Бузсумнівно, Україна, її матеріальний розвиток, її моральне, духовне одужання й надалі залишатимуться головним тереном наших громадських та індивідуальних зусиль, і буде добре, якщо в цьому новому сторіччі ці зусилля не розпорошуватимемо, а терпеливо, толерантно з’єднуватимемо - лише так зможемо відкрити Україні дорогу до кращого життя і властивої незалежності її тіла і духу, тобто такої, яка приведе до всебічного розквіту нашої нації, а разом з тим - до найкращих, найдоброзичливіших взаємин з усіма народами.

Жити - це значить вірити в життя, бо тільки ясна і непохитна віра служить людині невичерпним джерелом сил і нових надій.

Єзупільчани висловлюють щиру подяку голові Івано-Франківсько, обласної державної адміністрації п. Михайлові Васильовичу ВИШИ-ВАНКЖУ, голові Гисменицької районної державної адміністрації п. Романові Володимировичу ТКАЧУ, директору ВАТ “Івано-Франківськ-цемент” и. Миколі Федоровичу КРУЦЮ і директорові ТзОВ “Інтербуд” п. Мирославу Семеновичу БІЛЕЦЬКОМУ за надання допомоги у вирішенні питань соціально-економічного розвитку селища.